|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: przepiękny okaz. moj ani połowy tego witaj Iwonko filipek [2019-10-28 08:35] Witaj Iwonko! Nie mam kiścieni ,bo u mnie zimy mroźne .Twój piękne barwy przybrał bea [2019-10-23 09:37] danusia2458 [2019-10-21 19:44] Witaj Iwonko! Ładny, miałam go kilka lat temu, nie przetrwał zimy ... Krystyna [2019-10-19 12:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |