|
Rok w ogrodzie![]() Spacerek leśnymi ścieżkami z moim najmłodszym wnuczkiem. Witam wieczorkiem, przed godziną wróciłam do domu więc nawet się nie opłacało wychodzić do ogródka, żeby coś zrobić. Więcej czasu zajęłoby wyjmowanie i chowanie narzędzi... Brakuje mi dnia, za szybko robi się ciemno. Miłego wieczoru życzę. [2019-10-18 18:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: byłam i podziwiałam jesienny las kilka dni temu ,pięknie jest w lesie o tej porze roku. bea [2019-10-23 09:35] witaj Iwonko ja nie przejmuje się zbytnio pracą ogródową. Co nie zrobię dziś ,zrobie po niedzieli.Do zimy chyba daleko przynajmniej u mnie,zresztą nie mam gdzie ładowac odpadów zileonych filipek [2019-10-19 10:44] Witaj Iwonko! Ja mam jeszcze sporo pracy w ogrodzie ! codziennie pada a jak przestaje to ruszam do ogrodu i tak pomalu mam nadzieje ze wszystko ogarne! Milej soboty zycze bednarekzk@arcor.de [2019-10-19 09:53] rośnie jak na drożdżach danusia2458 [2019-10-18 18:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |