|
Rok w ogrodzie![]() puk, puk, dzień dobry w piątek! Zapowiada się kolejny pogodny dzień. Wam również życzę pogodnego i udanego dnia. Pozdrawiam. [2019-10-18 08:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko i milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-10-18 22:05] Witaj Iwonko u mnie tez było pięknie gościa miałaś cudnego danusia2458 [2019-10-18 18:26] Witam, pozdrawiam i miłego dnia życzę u mnie też piękny dzień, przerywam prace domowe i zbieram się na działkę. Krystyna [2019-10-18 11:25] wzajemnie Iwonko słyszę je w lesie, korzystając z ładnej pogody spacerujemy bo las mam tuż za płotem, muszę tylko czekać aż M wróci z pracy a jest pięknie, kolorowo teraz, mamy kilka tras do wyboru, najpierw do trzech dębów a potem w lewo, na wprost lub w prawo, każda trasa inna kamelia [2019-10-18 11:10] witaj Iwonko dziękuję za życzenia, nie wiem czy się spełnią, bo cięzkie chmury wiszą mi nad głową filipek [2019-10-18 08:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |