|
Rok w ogrodzie![]() Witam późnym sobotnim wieczorem... Brakło czasu w ciągu dnia :) Dzisiaj pogoda dopisała - był ciepły, słoneczny dzień więc wykorzystaliśmy to z mężem na maksa! Oboje pracowaliśmy w ogródku do zmroku. Serdecznie pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli. [2019-10-12 21:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Krystyna [2019-10-18 11:25] witaj Iwonko nie musiałam wcześnie wstawać, wschod był kolo 7 rano,zresztą na trasie wstawało sie szybciutko i byłam gotowa filipek [2019-10-17 08:07] Witaj Iwonko, wczoraj też motylka i pszczółkę na astrach upolowałam kamelia [2019-10-15 09:40] Witaj Iwonko danusia2458 [2019-10-14 19:16] Dobry wieczor Iwonko! Cicho na ogrodniczce ale z przyzwyczajenia wchodze milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-10-12 21:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |