|
Rok w ogrodzie![]() Hortensje straciły na urodzie. Na razie zostawiłam, ale za jakiś czas zetnę. [2019-10-10 21:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje wyglądają podobnie ,tez je zetnę bea [2019-10-23 09:32] nie lubie tego koloru na hortensjach. Też zetnę filipek [2019-10-17 08:08] moje tez zbrązowiały danusia2458 [2019-10-11 19:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |