|
Rok w ogrodzie![]() Dzielżan. Dzisiaj już nie wyglądał tak ładnie jak na zdjęciu. Witam czwartkowym wieczorem. Ja to mam zezowate szczęście! Wróciłam do domu dziś wcześniej, bo po 16:00. Szybko przebrałam się w robocze ciuchy i poszłam do ogródka. Owszem, liście z orzecha zgrabiłam, ale kończyłam już w strugach deszczu! Wczoraj będąc u córki, nie skończyłam pracy w jej ogródku, bo tak samo deszcz mnie wygonił. Ale podobno od jutra już bez opadów, a weekend ma być słoneczny i ciepły. [2019-10-10 21:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękny dzielżan bea [2019-10-23 09:31] deszcz pokrzyzował mi wczorajsze plany ogrodowe filipek [2019-10-17 08:08] Witaj Iwonko mnie jakiś leń ogarnął ogrodowy danusia2458 [2019-10-11 19:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |