|
Rok w ogrodzie![]() Deszcz mnie wygonił z ogródka, tak więc nie poszalałam specjalnie. Ale co najważniejsze, zrobiłam. Już nie straszą swoim wyglądem zmrożone kanny, cynie, dziwaczki, aksamitki... pościnałam, wyrwałam. Przy okazji zgrabiłam też liście ale tylko z części ogródka. Jeszcze przedwczoraj pergolę zdobiły czerwone listki winobluszczu... wystarczył lekki mróz i wszystkie spadły. [2019-10-08 18:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje liście jeszcze wiszą filipek [2019-10-17 08:09] Witaj Iwonko! Co raz więcej liści leci, mamy co grabić, do wycinania po przymrozkach też jest dużo. Za godzinkę idę na spotkanie, po nim idę na działkę, mam nadzieję że nie będzie padać. Miłego dnia Krystyna [2019-10-09 10:53] u mnie jeszcze kwiatki, przymrozkow nie zapowiadaja bednarekzk@arcor.de [2019-10-08 22:35] U mnie jeszcze wczoraj były...dzisiaj nie widziałam pozdrawiam cieplutko Lawinia [2019-10-08 20:24] u mnie teraz zaczęło padać danusia2458 [2019-10-08 19:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |