|
Rok w ogrodzie![]() Witam wtorkowym jesiennym wczesnym popołudniem. 10 stopni na termometrze, słoneczka dziś mało... może będzie padać więc spieszę się do ogródka - muszę usunąć skutki wczorajszego przymrozku. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę przemiłego popołudnia. Bardzo dziękuję Wam za odwiedziny w mojej galerii. Przepraszam za moją nieobecność w Waszych galeriach (czasem tyko oglądam zdjęcia, nie pozostawiając komentarza)ale mam nadzieję, że za jakiś czas się pojawię. [2019-10-08 13:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas przymrozku nie było ponoc filipek [2019-10-17 08:10] witaj Iwonko! Ja już dzisiaj biegłam do pracy w cieplejszym płaszczyku Lawinia [2019-10-08 20:25] witaj Iwonko ja dzisiaj też cześć musiałam już powycinać danusia2458 [2019-10-08 19:44] Witaj Iwonko! U mnie przymrozek był kilka dni temu ,ale mały ,uszkodził tylko niektóre chwasty. bea [2019-10-08 18:01] Witaj Iwonko! U mnie przymrozkow nie zapowiadaja ma byc temperatura nawet +24 i slonce ale z tam zapowiadaniem to jest roznie? Milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-10-08 17:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |