|
Rok w ogrodzie![]() U mnie już dzisiaj na minusie było z rana... pewnie tych kolorowych lisków niewiele zostało... nie wiem, jeszcze nie widziałam. Przebywałam poza domem, a kiedy wracałam późno było i zupełnie ciemno. [2019-10-07 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Pozdrawiam serdecznie i dobrego dnia życzę filipek [2019-10-17 08:10] ślicznie przebarwiony winobluszcz bea [2019-10-08 18:02] Pozdrawiam i miłego dnia życzę Krystyna [2019-10-08 10:59] Slicznie wyglada milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-10-08 08:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |