|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: moje już zrudziały,poczekam jeszcze dwa-trzy tygodnie i zetnę kwiatostany ,żeby nie zaśmiecały zima ogrodu bea [2019-10-23 09:30] Witaj Iwonko, udanego tygodnia kamelia [2019-10-07 09:32] miłego weekendu Iwonko danusia2458 [2019-10-04 20:12] Ja wczoraj kilka gałązek ścięłam, z żalem pierwszy raz robię z nich bukiet do domu. Pozdrawiam i miłego dnia życzę Krystyna [2019-10-04 10:50] sliczne! zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2019-10-04 08:45] wczoraj zerwalam kilka gałązek do bukietu. Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-10-04 08:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |