|
Rok w ogrodzie![]() Cierpię na chroniczny brak czasu i stąd moja nieobecność na Ogrodniczce. Ogródek już wcześniej poszedł w odstawkę, a tu jesień... pracy będzie sporo. [2019-10-03 23:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mam ogrom pracy jeszcze do wykonania ,a pracuję w ogrodzie codziennie 2-3 godziny bea [2019-10-23 09:28] ja musze poczekac az przestanie padac a pracy mam sporo bednarekzk@arcor.de [2019-10-04 08:45] ja wybieram się na zasłużony odpoczynek i ogrodek zostawiam bez żźalu filipek [2019-10-04 08:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |