|
Rok w ogrodzie![]() Witam początkiem nowego miesiąca i jednocześnie na początku jesieni, której oznaki są już coraz bardziej widoczne. [2019-10-03 22:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ślicznie wygląda winobluszcz z tymi liśćmi i owockami[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2019-10-23 09:27] Witaj Iwonko uwielbiam słoneczną jesień[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-10-04 20:12] Witaj Iwonko ! niestety jesien dociera i do mnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-10-04 08:43] witaj Iwonko u nas jeszcze nie jest tak wybarwiony winobluszcz. Jesien przyszła niestety filipek [2019-10-04 08:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |