|
Rok w ogrodzie![]() Witam serdecznie i zasyłam moc gorących pozdrowień z Karpacza [2019-09-22 11:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Podziwiam Twoje wojaże, niedawno byłaś nad morzem, teraz góry...ho ho ho, super, masz urozmaicone lato w tym roku. Pozdrawiam,życzę miłej niedzieli halinabylina [2019-09-29 13:45] Witaj Iwonko! Miłych wrażeń z pięknych miejsc bea [2019-09-26 09:10] Witaj Iwonko! Milego wypoczynku bednarekzk@arcor.de [2019-09-25 10:25] Witaj Iwonko, ale szybka jesteś czekam, aż przyroda wystroi się w kolorowe szaty bo wtedy tam najpiękniej ale czy się uda trafić z pogodą udanego pobytu o ile jeszcze tam gościsz kamelia [2019-09-25 10:06] Witaj Iwonko. Byliśmy w czerwcu ale przeszliśmy ok, 1,5 km po górę i nie daliśmy rady dalej. Z wózkiem można się wykończyć To nie dla nas.miecia [2019-09-23 21:39] Witaj Iwonko piękny widoczek danusia2458 [2019-09-23 19:37] Byłam tam chyba z 3 razy jak mnie pamięc nie myli filipek [2019-09-23 09:04] witaj Iwonko zazdroszczę Ci tego wyjazdu w gory. Teraz musszę podrózowac sama, bo albo pies albo co innego stoi na przeszkodzie wspolnego wyjazdu filipek [2019-09-23 09:03] Witaj Iwonko, daleko Ciebie poniosło Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru życzę Krystyna [2019-09-22 19:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |