|
Rok w ogrodzie![]() Ta również zakwitła drugi raz w sezonie. Zasyłam cieplutkie pozdrowienia, bo troszkę pogoda się załamała ostatnio. Ochłodziło się i wiał zimny wiatr. Czekam na zapowiadane ocieplenie. Udanego czwartku życzę. [2019-09-19 02:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje tez ładnie powtarzają[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-09-19 20:10] u mnie noce sa chlodne ale w dzien dosyc cieplo i sloneczko swieci od rana[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-09-19 09:47] witaj Iwonko u nas zimno jak w listopadzie. Dziś rano było 6 st a w końcu jeszcze lato mamy filipek [2019-09-19 08:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |