|
Rok w ogrodzie![]() Poniedziałek był najcieplejszym dniem w tym tygodniu, kończyłam prace porządkowe w ogródku… Upolowałam motylka [2022-04-01 23:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: A ja mam sporo do zrobienia w ogrodzie ,ale na razie domem się zajmuję ,do ogrodu wolałabym iść ,ale ogarnąć muszę przed świętami okna . bea [2022-04-07 09:52] ja jestem na zastrzykach muszę dać sobie znów kilka dni na wstrzymanie,ale i tak pogoda raczej nie pozwala na prace ogr. filipek [2022-04-03 17:36] ja jestem na zastrzykach muszę dać sobie znów kilka dni na wstrzymanie,ale i tak pogoda raczej nie pozwala na prace ogr. filipek [2022-04-03 17:36] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie tez sporo motyli[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-04-02 15:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |