|
Rok w ogrodzie![]() A to już z mojego ogródka... Różyczka zakupiona na targu w tym roku, powtórzyła kwitnienie. Cieszy mnie bardzo, bo teraz ma więcej kwiatków, niż wcześniej :) [2019-09-19 01:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny ma kolorek danusia2458 [2019-09-19 20:09] śliczna sabina [2019-09-19 14:41] sabina [2019-09-19 14:41] u mnie tez sporo rozyczek kwitnie bednarekzk@arcor.de [2019-09-19 09:46] u mnie też chyba taka róża, włąśnie kwitnie ponownie filipek [2019-09-19 08:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |