|
Rok w ogrodzie![]() Wyszłam też na latarnię morską, żeby podziwiać widok z góry. A w jej podziemiach znajduje się Muzeum Minerałów. Tu z podziwem oglądałam skarby z głębin i ogromną muszlę. Największa muszla w Polsce znajduje się właśnie w tutejszym muzeum. Pochodzi z Indonezji. [2019-09-19 01:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-09-19 14:41] na Dominikania bylo wspaniale muzeum mineralow, ogromne muszle, kamienie owady zatopione w bursztynie wszystko bylo ogromne i wspaniale bednarekzk@arcor.de [2019-09-19 09:45] ja wybieram sie do Gdanska w sobotę, zostaje na noc. Wojtek ma mnie oprowadzić, juz mówił że plan wycieczki ma filipek [2019-09-19 08:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |