|
Rok w ogrodzie![]() Tu zdjęcia z Kołobrzegu, gdzie spędziliśmy jeden dzień. Zafundowaliśmy sobie rejs po morzu statkiem wycieczkowym Viking... wysoka fala była, bujało mocno :) [2019-09-19 01:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: też miałam rejs, ale po jeziorze Krystyna [2019-09-22 19:26] danusia2458 [2019-09-19 20:08] sabina [2019-09-19 14:40] nie lubie jak buja bednarekzk@arcor.de [2019-09-19 09:41] tylko raz zdecydowałąm się na rejs, ale morze było wtedy spokojne filipek [2019-09-19 08:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |