|
Rok w ogrodzie![]() Ahoj! Witam po wczasach. Pogoda nie była taka o jakiej marzyłam, ale nie było najgorzej. Jeden dzień był koszmarny, kiedy wcale z pokoju nie wyszliśmy. Następny zaś był słoneczny i bardzo ciepły. Poza tym różnie - ze słońcem i czasami z przelotnym deszczem. Klika fotek z Mrzeżyna zebranych w kolaż. [2019-09-19 01:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko piękne widoki danusia2458 [2019-09-19 20:07] wrócę do tych fotek, tylko kiedy???????????? sabina [2019-09-19 14:40] witaj Iwonko. Dzięki za piękne widokówko, obok jeszcze dwie widzę sabina [2019-09-19 14:40] sabina [2019-09-19 14:39] Witaj Iwonko! Nie zawsze pogoda nam sprzyja ale zmiana otoczenia pomaga odpoczac bednarekzk@arcor.de [2019-09-19 09:41] co było to było, pogoda jest nieprzywidywalna. Odpoczęłaś od normalności i to się liczy. Ja 5 pażdziernika robię kierunek na południe. Jak zwykle Włochy. Połnocne tym razem zaliczę. Rejs też będzie. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-09-19 08:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |