|
Rok w ogrodzie![]() Witam drogie Ogrodniczki. Obecnie jestem nad morzem i stąd właśnie zasyłam dla Was serdeczne pozdrowienia. [2019-09-12 21:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie mam konta na FB ,toteż tutaj zaglądam .Miłego dnia i wypoczynku ,Iwonko. bea [2019-09-17 10:38] Witaj Iwonko znowu wczasujesz?? danusia2458 [2019-09-13 18:56] Witam Iwonko! Zycze slicznej pogody i wspanialego urlopu bednarekzk@arcor.de [2019-09-13 11:17] i poprawiam zdanie "fotkę już chyba ba fb, " oczywiście na fb sabina [2019-09-13 10:41] udanej pogody i fajnego relaksu życzę. sabina [2019-09-13 09:11] fotkę już chyba ba fb, widziałam ale nie wszystkie dziewczyny mają tam konta to ich oczy z pewnością ucieszy widok morza. sabina [2019-09-13 09:11] ale to miłe i tym bardziej serdecznie witam. sabina [2019-09-13 09:10] Oooo, chyba jesteś jedyną, która na " urlopie" na O. zagląda? sabina [2019-09-13 09:09] ja dziś będę robiła probę pakowania, bo zastanawiam się czy zabiorę sie w małej walizce czy będe musiałą cos wiekszego kupić. Mam wprawę w pakowaniu w bagaż podręczny i to na tydzien. Zawsze za duzo szmat biorę z sobą filipek [2019-09-13 08:39] witaj Iwonko ładnej pogody życzę Ci nad morzem. Ona nas ostatnio nie rozpieszcza tutaj. Mrzeżyno ponownie? Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-09-13 08:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |