|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w czwartek! Mam drugi w tym tygodniu cudowny wrześniowy dzień :) Jestem bardzo zajęta więc teraz jeszcze nie odwiedzę Waszych galerii. Może wieczorem się uda... Tymczasem pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie i życzę udanego popołudnia. [2019-09-05 15:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i serdecznie pozdrawiam sabina [2019-09-07 10:42] dzień dobry Iwonko. Witam sobotnim przedpołudniem. sabina [2019-09-07 10:41] Witaj Iwonko ja ostatnio też nie mogę się wyrobić danusia2458 [2019-09-06 19:13] za pozdrowienia dziękuje i wzajemnie również udanego popołudnia i całego weekendu. sabina [2019-09-06 12:28] witaj Iwonko. Też już czymś pożytecznym muszę się zająć, czyli znowu na przyszłość odkładam wizytę. sabina [2019-09-06 12:27] sabina [2019-09-06 12:27] Miłego wieczoru filipek [2019-09-05 20:00] Fajny krzaczek z tej hortensji . filipek [2019-09-05 20:00] Witaj Iwonko wieczorkiem.dzien miałam udany,sporo zrobiłam w domu,teraz gimnastyka przy oknach dała się we znaki.jestem padnięta filipek [2019-09-05 19:59] Piekna hortensja bednarekzk@arcor.de [2019-09-05 15:35] Milego popoludnia Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2019-09-05 15:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |