|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiejszy dzień był pochmurny i deszczowy. Na najbliższe też nie zapowiadano wiele lepszej pogody. Pozdrawiam serdecznie i życzę na jutro przyjemnego wtorku, niezależnie od aury. [2019-09-02 23:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie już dzisiaj było słoneczko danusia2458 [2019-09-04 19:17] witaj Iwonko niestety porognozy sprawdziły się. U nad deszczowo, ale sloneczko przedziera się już. Jaki będzie dzień to się okaże wieczorem. DObrego dnia filipek [2019-09-03 08:09] u mnie bylo slonecznie ale sie ochlodzilo spokojnej nocki Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-09-03 00:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |