|
Rok w ogrodzie![]() Witam po kilku dniach nieobecności na Ogrodniczce... witam w nowym miesiącu! Do końca poprzedniego tygodnia mieliśmy jeszcze bardzo gorące lato. W piątek tylko przeszła burza ale to z korzyścią dla mnie, a przede wszystkim dla ogrodu, bo wreszcie był porządnie podlany. [2019-09-02 23:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja miałam gości i prawie mnie nie było na ogr. Begonie po upałe i ostatnich deszcz mi zmarniały filipek [2019-09-03 08:10] Witaj Iwonko! jaki sliczny kwiatus bednarekzk@arcor.de [2019-09-03 00:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |