|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek z rana. Słońce mocno grzeje, już 22 stopnie na termometrze. Pozdrawiam i życzę udanego dnia. [2019-08-29 08:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie też gorąco i dalej bez deszczu danusia2458 [2019-08-29 20:55] miłego wieczoru życzę. sabina [2019-08-29 18:25] ale na pewno coś ponad 20 i to dobrze. sabina [2019-08-29 18:25] u mnie też gorąco ile było stopni nie powiem akurat dzisiaj nie patrzyłam. sabina [2019-08-29 18:24] witaj Iwonko, kłaniam się popołudniem. sabina [2019-08-29 18:24] sabina [2019-08-29 18:23] Witaj Iwonko! A ja wstałam o 10-ej, słupek na termometrze był już wyżej siedzę w domu i zastanawiam o której wyjść. Miłego dnia Krystyna [2019-08-29 16:21] U nas też ukrop, ale od morza wieje całkiem przyjemne powietrze filipek [2019-08-29 11:20] witaj Iwonko ja odpoczywam po wycieczce, tzn włąściwie latam ze szmatą po nieobecności w domu filipek [2019-08-29 11:20] u mnie +19 wypije kawke i chce ruszyc do ogrodu? Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-08-29 08:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |