|
Rok w ogrodzie![]() kolejny raz jeżówki, które jeszcze kwitną, chociaż w tym roku ani ilością kwiatów nie powalają, ani swoim wzrostem. Pokazałabym floksy, ale... ale floksy niemalże zeschły. Dobrej nocy życzę. [2019-08-28 21:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie pomału konczą się floksy, jeżówki kwitną na całego. filipek [2019-08-29 11:21] U mnie slabo z kwiatkami[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-29 08:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |