|
Rok w ogrodzie![]() Oj, każdy dzień gorętszy od poprzedniego – dzisiaj znowu było upalnie. Od kilku dni zaczęło się regularne podlewanie ogródka. Dnia ubyło, niestety… kończyłam podlewanie w zupełnych ciemnościach. Dobry wieczór, witam w środę. [2019-08-28 21:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: fakt dzien jak krótszy . Ja rownież podlewam i konczę tę pracę o zmroku. Chyba się na ranne podlewanie przestaw2ię filipek [2019-08-29 11:22] Witaj Iwonko! U mnie w nocy popadalo i dzisiaj pochmurno ale widze ze sie rozjasnia moze wyjdzie sloneczko? bednarekzk@arcor.de [2019-08-29 08:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |