|
Rok w ogrodzie![]() Witam w poniedziałkowe południe. Błękit nieba, słoneczko grzeje, 26stopni w cieniu. Jestem gotowa do pracy w ogródku... trzeba wykorzystać taką pogodę. Miłego popołudnia życzę. [2019-08-26 12:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wrzosy slicznie kwitna. Ja dałam soebie na wstyrzmanie z ogródkiem, bo mam gościa filipek [2019-08-29 11:23] Śliczny widok sabina [2019-08-28 17:55] Kciuk miał być oczywiście do góry sabina [2019-08-28 17:54] Witaj Iwonko sabina [2019-08-28 17:54] Oj przepraszam tak to jest jak się z komórki pisze sabina [2019-08-28 17:53] sabina [2019-08-28 17:53] Witaj Iwonko ja tak jak Ty chodze pozno spac w lozku czytam,czytam i czytam milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-08-28 08:55] serdecznie pozdrawiam, miłego wieczoru życzę. sabina [2019-08-27 18:41] witaj Iwonko. Jest wtorkowe popołudnie, temperatura 32 stopnie w cieniu. Gorąco!!!!!!!!!!!!!1 sabina [2019-08-27 18:41] Witaj Iwonko u mnie też grzało danusia2458 [2019-08-26 19:39] Witaj Iwonko! U Ciebie tylko 26 stopni? U mnie w cieniu było 34 nawet nie myślałam o pracy w ogrodzie. Miłego popołudnia Krystyna [2019-08-26 18:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |