|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę! Jest piękny, bardzo ciepły, słoneczny dzień. Pranie się suszy w ogrodzie, pościel wietrzy na trzepaku, przed domem już wysprzątane, teraz za domowe porządki się biorę, a późnym popołudniem wybieramy się na imprezkę. Udanego weekendu Wam życzę. Zasyłam cieplutkie pozdrowienia. [2019-08-24 13:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pozdrawiam serdecznie, dobrego dnia życzę filipek [2019-08-29 11:24] Tak to niezrozumiale zabrzmiało sabina [2019-08-25 16:57] Dopiero zauważyłam w pierwszym komentarzu... u także.... powinno być u mnie także sabina [2019-08-25 16:57] Witam w niedzielę nie ma Ciebie jeszcze, więc impreza była udana Miłej niedzieli życzę Krystyna [2019-08-25 13:38] Miłej niedzieli życzę sabina [2019-08-25 07:33] Witaj Iwonko. Pokazuje, że wstawiłas nową fotkę a nie ma jej?😀 sabina [2019-08-25 07:16] ładny ogrodowy obrazek , wilczomlecz króluje sabina [2019-08-24 14:31] sabina [2019-08-24 14:30] temperatura w słońcu 37 stopni, czyli upał, byliśmy na działce trudno wysiedzieć. sabina [2019-08-24 14:30] chociaż ciepły to raczej za mało powiedziane, wręcz upalny dzień. sabina [2019-08-24 14:29] u także, piękny, ciepły,słoneczny dzień. sabina [2019-08-24 14:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |