|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: bardzo je lubię, wysiałam i tylko jedną mam ... Krystyna [2019-08-25 13:39] aaaaaaaaaaaaaa. dziękuję bardzo za życzenia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-08-24 14:27] ale najważniejsze , że są i kolorem cieszą oczy. sabina [2019-08-24 14:26] jakoś nie narzekam na ich urodzaj, chociaż w tym roku akurat nieco ubożej się pokazały. sabina [2019-08-24 14:26] cynie bardzo lubię i co roku mam je u siebie. sabina [2019-08-24 14:25] dzień dobry Iwonko. Również pozdrawiam weekendowo. Życzę wspaniałych chwil. sabina [2019-08-24 14:24] Milego dnia Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-22 09:20] powodzenia na dziś[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2019-08-21 14:24] Podobaja mi sie cynie ale co posieje to ich nie ma a w Polsce mialam zawsze takie sliczne!Milego popoludnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-21 14:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |