|
Rok w ogrodzie![]() Środa u mnie pochmurna. Rano 16 stopni, z wiatrem. Teraz 19, zrobiło się cieplej, wiatr ustał. W ogródku mokro po wczesnoporannym deszczu. Dzień dobry! [2019-08-21 13:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: w Warszawie nie wiem czy padało, cały dzień w studio byliśmy, a podczas przerwy ... było słonecznie Krystyna [2019-08-25 13:41] cynie I klasda, u mnie z wielka bieda wyszedł jeden okaz w niespecjalnie ciekawym kolorku filipek [2019-08-21 14:24] u nas luneło solidnie przed południem, praca w ogrodzie zupełnie odpada Witaj Iwonko filipek [2019-08-21 14:23] Witaj Iwonko! Piekne masz cynie sama sialas? bednarekzk@arcor.de [2019-08-21 14:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |