|
Rok w ogrodzie![]() Zdążyłam jeszcze przed północą więc witam we wtorek. Dzień bardzo fajny - słoneczka mało a jednak bardzo ciepło. Noc również ciepła. Zaczął kropić deszcz i miałam nadzieję, że podleje ogródek ale... wyglądam przez okno i deszczu brak. [2019-08-20 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie sloneczko swieci ale tylko +13 na ciepelko musze jeszcze troche poczekac milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-08-21 08:19] witaj Iwonko o poranku . U nas padało nocą i nad ranem. pokrzyzowało mi to plany, Spodziewam sie gości ze Śląska i nie będzie wtedy prac ogrodowych. Chciaam miec ogarnite kolo domu filipek [2019-08-21 07:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |