|
Rok w ogrodzie![]() Powitanko w nowym tygodniu. Dzień dobry! Słonecznie, niebo błękitne z białymi obłoczkami, 25 stopni już w tej chwili. Pozdrawiam i życzę udanego poniedziałku. [2019-08-19 10:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: cudne sloneczka rudbekiowe pa uciekam na teraz filipek [2019-08-20 09:46] danusia2458 [2019-08-19 20:58] i to z rymem sabina [2019-08-19 15:20] za życzenia dziękuję i wzajemnie przekazuję sabina [2019-08-19 15:19] bardzo ładne rudbekie , takie malutkie słoneczka. sabina [2019-08-19 15:19] w tej chwili 23 stopnie , w cieniu, czyli ciepło. sabina [2019-08-19 15:18] witaj Iwonko.Ile na termometrze to zaraz sprawdzę bo nie chcę strzelać, skoro Ty dokładnie podajesz........ sabina [2019-08-19 15:17] sabina [2019-08-19 15:16] to ja tez jeszcze raz Ciebie przywitam Iwonko dopiero przyjechalam od lekarza zapisal tabletki ale i tak widze ze jest ciut lepiej zaraz ide na obchod ogrodu bo nie bylam w nim od piatku bednarekzk@arcor.de [2019-08-19 11:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |