|
Rok w ogrodzie![]() No i już prawie północ mnie zastała. Można powiedzieć, że weekend za nami. Witam drogie Ogrodniczki! Dla mnie ostatnie dwa dni tygodnia były bardzo udane. Pogoda sprzyjała. Spędzaliśmy czas z dziećmi i wnukami. w sobotę, oprócz domowych zajęć, wygospodarowałam też czas na pracę w ogródku. Dzisiaj bardziej rekreacyjnie :) Z niedowierzaniem dwa razy patrzyłam na termometr, który po południu pokazywał 29 stopni. [2019-08-18 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: koniecznie musze tu się wrócić[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-09-13 09:18] jezóki pierwsza klasa. Tylko takie ładnie mi rosną filipek [2019-08-20 09:45] prawdziwy upał mieliście. U nas pogoda w normie. witaj Iwonko filipek [2019-08-20 09:44] Witaj Iwonko! U mnie wczoraj prawie caly dzien padalo a dzisiaj od rana swieci sloneczko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-19 08:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |