|
Rok w ogrodzie![]() W tym tygodniu upały się skończyły. Tylko poniedziałek był gorący. W nocy burza... Noce chłodne, a rano i wieczorem rosa na trawie. Częściej też pojawiają się opady deszczu. Jeżówki zostawiam z życzeniami dobrej nocy i na dobry początek jutrzejszego dnia. [2019-08-16 21:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas dzisiaj znów wrócił upał danusia2458 [2019-08-18 20:34] Witaj Iwonko w sobote, u mnie tez pogoda zmienna milego dnia bednarekzk@arcor.de [2019-08-17 10:17] witaj Iwonko u nas tak samo w pogodzie, ale mi to odpowiada w zupełności filipek [2019-08-17 08:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |