|
Rok w ogrodzie![]() Maluszek został obezwładniony i musiał jednak wrócić do wózeczka :) A ja wracam do swojego ogródka... [2019-08-16 21:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pozdrawiam danusia2458 [2019-08-18 20:33] Miło Ciebie widzieć Babciu Krystyna [2019-08-17 22:58] w wozeczkach to nie chca siedziec milo Cie widziec Iwonko z wnusiem bednarekzk@arcor.de [2019-08-17 10:15] Miło Cię wdzieć Iwonko filipek [2019-08-17 08:53] wnuczka? czyżby? ivonetka [2019-08-16 21:59] My tak dzisiaj siedzielismy na tarasie i zastanawialismy sie jak to będzie gdy wnuczka powie - a mogę sobie bukieciki zerwać? Lawinia [2019-08-16 21:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |