|
Rok w ogrodzie![]() Żeby nie przynudzać, to jeszcze tylko 4 zdjęcia... Ogrody Kapias wielu z Was są dobrze znane. Fragment ogrodu w stylu japońskim. [2019-08-16 21:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: to ja dedyna ktora nie byla w tych ogrodach w Düsseldorfie jest sliczny ogrod japonski dawno tam nie bylam; musze pojechac bednarekzk@arcor.de [2019-08-17 10:12] chętnie pojechałąbym tam na poczatku lata, gdy kwitły klematisy filipek [2019-08-17 08:54] Byłam kilka razy ale tam mozna jeździć i oglądać wiele razy Lawinia [2019-08-16 21:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |