|
Rok w ogrodzie![]() a to mały uciekinier. Dopóki siedział w wózku, to siedział. A jak go wyciągnęłam, to dał dyla! Chodził, a raczej biegał, własnymi ścieżkami. Chwilami ciężko było za nim nadążyć. [2019-08-16 21:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mam takich dwóch małych sąsiadów też żywe sreberka danusia2458 [2019-08-18 20:32] raj dla dzieciaczków Krystyna [2019-08-17 22:57] kazda babcia zna malych uciekinierow bednarekzk@arcor.de [2019-08-17 10:09] urocze są ta male dzieciaczki filipek [2019-08-17 08:55] ale to miła gonitwa Lawinia [2019-08-16 21:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |