|
Rok w ogrodzie![]() Zapraszam do ogrodu angielskiego... zdjęcia będą późnym wieczorem. A tymczasem życzę Wam przyjemnego popołudnia. [2019-08-12 15:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Krystyna [2019-08-17 22:54] witaj Iwonko widzę że byłaś u Kapiasa filipek [2019-08-16 08:15] super to wygląda Lawinia [2019-08-13 18:57] znowu tu zajrzałam, witaj Iwonko, pozdrawiam. sabina [2019-08-13 18:12] fajny pomysl! bednarekzk@arcor.de [2019-08-12 20:28] ale fajnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] danusia2458 [2019-08-12 19:49] witaj Iwonko, fajny widok! sabina [2019-08-12 18:50] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2019-08-12 18:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |