|
Rok w ogrodzie![]() 30 stopni dziś na termometrze w cieniu. Parno, ciężko oddychać. W moim ogródku była kąpiel w basenie... oczywiście dmuchanym, dla dzieciaków :) Jedna rodzinka wyjechała, czekam na przyjazd drugiej :) Tylko pogoda się już zmienia. Coraz więcej chmur się pojawia i... Oby do wieczora chociaż wytrzymało bez deszczu. [2019-08-12 15:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja dzisiaj miałam gości w ogrodzie Krystyna [2019-08-17 22:53] moi goście wyjechali,ale za tydzień siostra będzie filipek [2019-08-16 08:16] u mnie przestalo padac bednarekzk@arcor.de [2019-08-12 20:27] u mnie teraz cos zaczyna się zmieniać danusia2458 [2019-08-12 19:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |