|
Rok w ogrodzie![]() Wycieczka była bardzo fajna, pogoda sprzyjała, podziwialiśmy piękno ogrodów w rożnych stylach, a dzieciaczki miały raj na placu zabaw. Nie pierwszy raz tam byliśmy, ale chętnie jeszcze wrócimy... [2019-08-12 15:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: byłam tutaj kilka razy, w tym roku mam inne priorytety w poniedziałek znowu wyjeżdżam Krystyna [2019-08-17 22:53] mnie się tam też podobało, ale chyba nie wrócę, bo nie będzie okazji filipek [2019-08-16 08:16] to jest magia ogrodów Lawinia [2019-08-13 18:59] a ja nie bylam bednarekzk@arcor.de [2019-08-12 20:26] ja byłam dwa lata temu ostatnio danusia2458 [2019-08-12 19:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |