|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu tymi pięknymi kwiatami hibiskusa bagiennego, którego sfotografowałam w Ogrodach Kapias, w sobotę. [2019-08-12 15:00] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: filipek [2019-08-16 08:17] Witaj Iwonko! Widzę że byłaś u Kapiasa, na dłużej zaglądnę później, zbieram się na działkę. Miłego dnia życzę Krystyna [2019-08-13 10:33] Witam serdecznie Iwonko slicznie tam!bednarekzk@arcor.de [2019-08-12 20:24] Witaj Iwonko bardzo lubię ten ogród danusia2458 [2019-08-12 19:46] również witam serdecznie sabina [2019-08-12 18:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |