|
Rok w ogrodzie![]() na jutro mam w planach wycieczkę do Ogrodów Kapiasa, ale to zależy od pogody... mam nadzieję, że dopisze. Dobrej nocy życzę. [2019-08-09 21:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: juz wiem,ze byłaś i pogoda dopisała filipek [2019-08-16 08:18] witaj Iwonko. Myślałam, że zdążę polatać u Ciebie ale niestety , czas się skończył, czyli tylko pozdrowienia zostawię i życzenia miłej niedzieli; sabina [2019-08-11 14:14] Witam Iwonko i milej niedzieli zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-11 09:54] Super plany!! Lawinia [2019-08-10 22:54] Udanej wycieczki Iwonko, mam nadzieję, że pogoda w sam raz[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-08-10 14:49] A ja nie mam planow na jutro, ale dzisiaj kupilam troche roslinek na targu wiec posadze? Milego wieczoru i spokojnego snu zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-09 23:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |