|
Rok w ogrodzie![]() Hibiskus ilością kwiatków nie powalał na kolana, ale było ich więcej... nie zdążyłam w odpowiednim czasie zrobić zdjęcia. Teraz już kończy kwitnienie. [2019-08-09 21:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje ketnie mają stanowczo za mało slonca niestety filipek [2019-08-16 08:19] Koniecznie muszę go "zagęścić" czyli będzie cięcie! ivonetka [2019-08-10 00:40] a ja wcale nie przycinałam i to był błąd, bo on taki jakiś rzadki ivonetka [2019-08-10 00:39] u mnie w tym roku slabo kwitna, chyba za mocno przycielam bednarekzk@arcor.de [2019-08-09 23:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |