|
Rok w ogrodzie![]() Piękny był dzisiaj dzień. I to nie tylko pod względem pogody. Były dzieci i wnuki na obiedzie, a potem bawiliśmy się w ogrodzie. Było tak ciepło, że maluchy nawet pławiły się w basenie. Wieczorem troszkę poskubałam chwastów,pościnałam trochę przekwitniętych kwiatków i podlewałam. Na koniec posiedziałam sobie w ciszy i spokoju przed domem. Teraz jest 21 stopni, czyli wieczór bardzo przyjemny. Szkarłatka amerykańska. [2019-08-09 21:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko, do mnie jeszcze w poniedziałek przyjadą maluchy z tatą i będą do wtorku a potem na swoje wakacje wyruszają. ładna ta szkarłatka kamelia [2019-08-10 14:46] Witam Iwonko wieczorkiem! U mnie deszcz popadal z czego jestem zadowolona bednarekzk@arcor.de [2019-08-09 23:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |