|
Rok w ogrodzie![]() Wrtorek. Wreszcie ciepło. Po południu wybiorę się do ogródka, a tymczasem działam w domu. Życzę dobrego dnia! Bierzmy od życia co nam daje szczodrze i cieszmy się tym korzystając mądrze… nie żądajmy czegoś co nam dać nie może, ale róbmy wszystko, by nie było gorzej. [2022-03-22 11:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! Ale ładnie wygląda wiosna u Ciebie Lawinia [2022-03-25 20:38] Śliczna łączka u Ciebie krokusowa bea [2022-03-23 10:57] Witam Iwonko u mnie sloneczko swieci +17 a ma byc jeszcze wiecej. Ja dzisiaj jestem uziemniona i to mnie denerwuje a mialam w planie koszenie trawy slicznie u Ciebie, moje juz przekwitly. Milego dnia zycze.bednarekzk@arcor.de [2022-03-22 12:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |