|
Rok w ogrodzie![]() Witam bardzo późnym czwartkowym wieczorem. Pogoda dziś niezła. Podobnie jak wczoraj, z rana pochmurno, a potem wyszło słońce. [2019-08-08 23:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milego piateczku Iwonko zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-09 10:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |