|
Rok w ogrodzie![]() Floksy po deszczu. Dzień dobry w środę. U mnie dzisiaj pochmurno ale ciepło, duszno i parno. Miłego dnia wszystkim życzę. Korekta: Przed południem wyszło słońce. Deszcz zaczął padać dopiero późnym wieczorem ale krótko to trwało. [2019-08-07 09:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie wczoraj tez padało danusia2458 [2019-08-08 21:13] za życzenia dziękuję , odwzajemniam. sabina [2019-08-07 14:44] floksy po deszczu , jak i inne kwiaty, troszkę zmarniały, ale na pewno w słońcu się pięknie pokażą. sabina [2019-08-07 14:44] może akurat to się spełni?? zobaczymy, prorokiem nie jestem to nie przewidzę sabina [2019-08-07 14:43] temperatura i owszem powyżej 20 czyli fajnie , tak sobie myślę, że pod wieczór mogłoby popadać. sabina [2019-08-07 14:41] witaj Iwonko. U mnie pogoda niepewna, nie wiadomo czy padać nie będzie jakoś tak niewyraźnie jest. sabina [2019-08-07 14:40] Witaj Iwonko! U mnie by sie deszczyk przydal ale jak narazie slonce swieci mkilego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-08-07 09:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |