|
Rok w ogrodzie![]() tyle go zostało. Był bardzo duży, rozłożysty. Widać dokąd sięgały gałęzie, bo po wycięciu została "łysa polana" [2019-08-07 00:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i masz nowe pole do popisu bednarekzk@arcor.de [2019-08-07 09:14] kawal dobrej roboty odwaliłaś. Masz zatem nowe miejsce do sadzenia Pozdrawiam z ranka filipek [2019-08-07 07:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |