|
Rok w ogrodzie![]() pracowałam już kilka godzin więc poszłam do domu coś zjeść, by z sił nie opaść, aż tu nagle, tak niespodziewanie, deszcz lunął i zaczęło grzmieć. 25 minut i po wszystkim. Ale wystarczyło, żeby już pracy nie skończyć! Ja to mam szczęście... niech to diabli! [2019-08-07 00:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja myslalam ze popada bo prawie caly dzien byl pochmurny ale wieczorem musialam podlewac bednarekzk@arcor.de [2019-08-07 09:13] u nas wczoraj tez popadało, ale zrobiłam co miłam w planach i deszcz mi był na rekę filipek [2019-08-07 07:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |