|
Rok w ogrodzie![]() Zaopatrzona w worki, sekator, piłę i grabie, poszłam wczoraj do ogródka, by wyciąć jałowca. [2019-08-07 00:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: za takie rzeczy to ja się raczej nie biorę. M. proszę o pomoc. sabina [2019-08-07 14:59] Witaj Iwonko! Ja w poniedzialek przycinalam drzewa i jedno wycielam bednarekzk@arcor.de [2019-08-07 09:12] witaj iwonko jesteś jak widzę dobrze przygotowana do pracy filipek [2019-08-07 07:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |